מאיר פורת

שמי מאיר פורת, גרוש ואב לארבעה. מתגורר כיום במושב בקוע.

תלמיד, מורה, לומד כל הזמן. מזה מספר שנים מתרגל את הדרך של להכיר ולאהוב – אנשים, מעשים, חוויות.

בשנת 2008, שהיתי באשראם של אושו בפונה והנחיתי מספר מדיטציות אקטיביות לקהלים גדולים. הייתה לי הזדמנות נדירה ללמוד ולעבוד עם אנשים שהיו עם אושו עצמו במחנות האימונים שבהם הוא פיתח את המדיטציות, ולמדתי מהם את הרוח והכוונה. כמו כן השתלמתי בקורס שנערך באשראם במדבר והנחיתי מדיטציות אקטיביות של אושו בפסטיבלים בישראל כמו זורבה, פשוט, חגיגוף. אני כמנחה מביא את המרחב הבטוח ומסגרת התומכת שבה כל מודט לוקח אחריות על עצמו ועל התהליך שלו. כל אדם עובר את המדיטציה באופן שונה. אני מאמין ומאפשר לכל אחד ואחת את החוויה שלו/ה.
בשנים האחרונות אני לומד ועוסק בטיפולי גוף (עיסויים), מדיטציות ונשימות, אימון אישי וקבוצתי ("אפקט הפרפר"). את החוויה של טיפולי הגוף אני חווה כקשר בלתי אמצעי בין אנשים ויצירת חיבור שאין בו שיפוטיות ולעתים גם אין בו מלים.
תלמיד במסלול הכשרת מנטורים – מורי דרך לחיים – בהנחייתו של שלמה שהם. ההתחלה היא להיות מורה דרך לחיים שלי, ללמוד ולהתפתח מתוך החוויות, הדפוסים והעבר וליצור הנחייה לעצמי קודם כל ולאחרים לעתיד. המנטור פועל ללא מאמץ, וזהו גם המוטו שאמצתי לעצמי. להיות מורה זה לקבל את מה שיש, את מה שעולה, ולאפשר למתאמן/ת ליצור את ההתמרה בקצב ובמרחב שלו/ה.

מנחה בודדים וזוגות לטקסים מהטנטרה טיבטית לפי אומנות הדקה-דקיני. הטקסים הם רבי עוצמה, תהליכים של שחרור, נשימות, טיפולי גוף, יצירת תקשורת עם עצמי ובזוגיות וכן תהליכים אנרגטיים.

היכולת להנחות תהליכים אלו עבור אנשים ובפרט עבור זוגות, מרגשת מאוד.

אני מלמד את הטנטרה כדרך חיים המתקיימת ללא מאמץ. שחרור של ביקורת עצמית ושיפוטיות, שחרור של מטרות, ככלים ליצור אושר וסיבות לאושר, ולהימנעות מסבל ומהסיבות לסבל.

Comments are closed.

  • לתשלום:

    משך העיסוי