מפגש טנטרי לנשים וזוגות

מפגשים טנטריים מיועדים לנשים וזוגות. כל מפגש אורך שעה וחצי. המפגשים מתקיימים בתל אביב בדירה פרטית. ניתן גם להזמין אותי לביתכם (על העלויות דברו איתי).

מוזמנת / מוזמנים לבוא ללמוד, פתוחים ומתמסרים, ולפגוש את עצמכם והפנימיות שלכם.

מפגש טנטרי מתבצע עם דקה (מורה טנטרי) במספר מפגשים. המפגש הוא אחד על אחד. בתחילה נעבור סדרה של 10 מפגשים, נסכם במפגש העשירי, ונבחן איך להמשיך הלאה.

בכל מפגש את פוגשת את עצמך כמו שהגעת, מתרגלת ומניעה את הגוף, לומדת להסיר מעלייך את מה שמעכב אותך בחייך… הטכניקות והטקסים לקוחים בעיקר מהטנטרה הטיבטית אבל לא רק.

בעולם המערבי אנו חיים בדיכוי, המתבטא גם בניצול. במפגש בינינו נעבוד על פריצת גבולות ונשחרר עצמנו מהדיכוי. נלמד לקבל את עצמנו כמקודשים. נלמד להציב גבולות, לבחון אותם.
הכלים בהם נשתמש במפגש הם: שיחה, נשימה, תנועה, קול. נלמד לעבוד להניע את האנרגיה שלנו בגוף, מה מקורה ואופיה.
אני משתמש בשיחה כדי להציג את עצמי ודרכי ולהכיר אותך. כדי שנהייה אפקטיביים בתהליך אותו את באה לעבור, אנו נבדוק בשיחה מהם הגורמים המעכבים והגורמים לסבל ולאומללות בחיים שלנו. ומכאן אנו נעבוד על הכרה שלהם, קבלה ושחרור מהם.
הכלים מגיעים מעולם העיסוי. כמעסה מוסמך ומנוסה אני מביא טכניקות נעימות ומעצימות. בהבדל מעיסוי רגיל, העבודה במפגש היא בדגש על שחרור רגשי, שחרור של טראומות הצבורות לנו בגוף בכלל ובאיברים הצנועים בפרט.

העיסויים אותם נעבור הם עיסוי קונדליני, עיסוי נקודה קדושה ועיסוי יוני.

עיסוי קונדליני הוא עיסוי לגב בלבד, מאזור מוצא הקונדליני (עצם הזנב וקצת מעליה) ועד לכתפיים. זהו עיסוי להמרצה אנרגטית והוא מהווה הכנה לשני העיסויים האחרים.

הנקודה הקדושה, שעליה אפשר לקרוא בויקיפדיה, אוגרת בתוכה טראומות. מגע מכוון ומדויק בנקודה זו יכול לגרום לשחרור של הטראומות ואף להזכרות באלו שנשכחו. חשוב לזכור כי טראומות שנשכחו לא באמת נשכחו – הזיכרון קיים בגוף ומייצר מחסומים עבורנו בחיים – אם זו הימנעות ממערכות יחסים, מחוסר יכולת להנות ועוד.

עיסוי יוני אף הוא מתמקד באיבר הנשי. איננו יודעים מראש מה יקרה, אולם ברור שככל שנתקדם ותנסי, החוויה תעמיק ותתעצם.

לדף העסקי בפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  • לתשלום:

    משך העיסוי