עיסוי לנשים

מכירה את זה שרצית משהו בעיסוי וסירבו לך? אמרו לך שאסור? אם הרגשת שמשהו חסר אז זה בשבילך.

מניסיוני בעיסויים מסוגים שונים במהלך השנים האחרונות, וכן מנסיוני האישי בתרגולים טנטריים שונים, למדתי שעונג וריפוי אינם בהכרח סותרים. גם נוכחתי שמגע שהוא שלם, ללא דילוגים על אזורים מסוימים – דילוגים הנובעים מהתניות חברתיות – יכול למלא צורך בסיסי במגע מרפא עבור מטופלות רבות.
לכן אני מציע גם עיסויים לנשים בלבד.

עיסוי זה מתבצע על מיטת טיפולים או מזרון. משך העיסוי הוא 60, 90 או 120 דק'.

העיסוי מתחיל כעיסוי הוליסטי משולב סטנדרטי. העיסוי מותאם לך. אנו קובעים זאת ביחד לפני תחילת העיסוי את אופן המגע הרצוי לך, גבולות, ורצונות.
העיסוי מוקדש לחוויה שלך באופן מלא. אינך "צריכה" לעשות משהו. אין שום צורך לרצות מישהו.

העיסוי הוא עיסוי זורם ונעים, ממש לא סטנדרטי. יש לי כלים וטכניקות למגע רבים – כל אלו יכולים לשמש לעיסוי ולעונג של כל גופך. לפעמים בקשות מתמלאות…

כבן אדם המתרגל מודעות והקשבה, אני פועל מתוך הקדשה וכבוד לגבולות שלך. אני מוקיר אותך על הזכות שהענקת לי לענג אותך ולחזות במופלאות שבך. עיסוי זה נועד במפורש להעניק לך עונג עילאי ולאפשר לך התמסרות מלאה. לעומת עיסויים אחרים, אני מקדיש את העיסוי לך.

זה עיסוי שונה ממה שמוכר בספא. יש בו כוונה אמיתית לייצר חוויה שונה, של שחרור מהתניות ועכבות. עצם היכולת להתמסר ולאפשר לעצמך לקבל יאפשרו לך להגיע למקומות שלא הכרת ולא חשבת שקיימים.

אפשר למצוא מידע נוסף באינטרנט תחת המונח "אירותרפיה". בטעות עיסוי כזה מכונה ע"י רבים עיסוי טנטרי. כתלמיד טנטרה אני יכול לומר בוודאות שזה אינו עיסוי טנטרי (אפשר לקרוא על עיסוי טנטרי כאן)

העיסוי אינו מתאים לכל אחת. אני עורך שיחת הבהרה טלפונית לפי שאני מזמין אותך לעיסוי, ושיחה מעמיקה יותר אנו עורכים לפני העיסוי.

להמלצות על העיסוי אצלי אפשר לקרוא כאן.

2 Responses to עיסוי לנשים

  1. מירב says:

    איפה העיסוי מתבצע? יש אפשרות לתמונה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  • לתשלום:

    משך העיסוי